Team

Ons team bestaat uit enthousiaste, gekwalificeerde leerkrachten en onderwijsondersteuners.

Op d’Uylenborch werken zowel fulltime als parttime leerkrachten. Voor vragen en opmerkingen over de dagelijkse gang van zaken in een groep of over uw kind, kunt u bij de leerkracht terecht.

Ook zijn er regelmatig studenten van de pabo op onze school aanwezig.  Zij verrichten, afhankelijk van hun studiejaar en onder verantwoordelijkheid van de groepsleerkracht, verschillende werkzaamheden bij ons op school.

Juf Lydia van Anrooij

Leerkracht groep 1b/2b

ma, di

l.vananrooij@uylenborch.nl

Juf Mirjam van den Assem

Leerkracht groep 3, ICT

wo t/m vr

m.vandenassem@uylenborch.nl

Meester Harmen den Boer

Leerkracht groep 8a, ICT, (G)MR

di t/m vr

h.denboer@uylenborch.nl

Juf Lisa de Fijter

Leerkracht groep 5

ma t/m vrij

l.defijter@uylenborch.nl

Juf Karlien Hijmering

Leerkracht groep 7

ma, wo, do, vr

k.hijmering@uylenborch.nl

Juf Wilna Koekkoek

Onderwijsassistente

ma, di, woe

w.koekkoek@uylenborch.nl

Juf Conny van der Kooij

Leerkracht groep 6a en 8a

ma, do, vr

c.vanderkooij@uylenborch.nl

Juf Carola ’t Lam

Intern begeleider

woe, do

c.tlam@uylenborch.nl

Juf Liesbeth van Middelkoop

Leerkracht groep 6a, leescoördinator

ma t/m do

l.vanmiddelkoop@uylenborch.nl

Juf Wendy van Ooijen

Directeur

ma t/m do

w.vanooijen@uylenborch.nl

Juf Marjolein Ouwerkerk

Leerkracht groep 3

ma, di, wo (om de week)

m.ouwerkerk@uylenborch.nl

Juf Jacqueline Rietveld

Leerkracht hulpklas, intern begeleider

di, woe, do

j.rietveld@uylenborch.nl

Juf Anita Ruiter

Leerkracht hulpklas en remedial teacher

di, vr

a.ruiter@uylenborch.nl

Juf Anne-Marie Sanders

Leerkracht groep 3

ma, di

a.sanders@uylenborch.nl

Juf Loes Schouten

Leerkracht groep 4

ma t/m vr

l.schouten@uylenborch.nl

Juf Ilse van Tilborg

Leerkracht 1a/2a en 7 MT, ICT, Teamleider onderbouw

di, wo, do

i.vantilborg@uylenborch.nl

Meester Johan de Visser

Remedial teacher

ma

j.devisser@uylenborch.nl

Juf Kim de Vries

Onderwijsassistente

di, do, vr

k.devries@uylenborch.nl

Juf Ingrid van Vuuren

Leerkracht groep 6b/8b, MT, Teamleider bovenbouw

ma t/m vr

i.vanvuuren@uylenborch.nl

Juf Eva Wuijten

Leerkracht groep 1a/2a

ma t/m vr

e.wuijten@uylenborch.nl

Juf Hanny Zeijlmans van Emmichoven

Leerkracht groep 1b/2b

wo, do, vr

h.zeijlmans@uylenborch.nl