Team

Ons team bestaat uit enthousiaste, gekwalificeerde leerkrachten en onderwijsondersteuners.

Op d’Uylenborch werken zowel fulltime als parttime leerkrachten. Voor vragen en opmerkingen over de dagelijkse gang van zaken in een groep of over uw kind, kunt u bij de leerkracht terecht.

Ook zijn er regelmatig studenten van de pabo op onze school aanwezig.  Zij verrichten, afhankelijk van hun studiejaar en onder verantwoordelijkheid van de groepsleerkracht, verschillende werkzaamheden bij ons op school.

Juf Mirjam van den Assem

Leerkracht groep 3, ICT

wo t/m vr

m.vandenassem@uylenborch.nl

Meester Harmen den Boer

Leerkracht groep 8a, ICT, (G)MR

di t/m vr

h.denboer@uylenborch.nl

Juf Lisa de Fijter

Leerkracht groep 4/7b

ma t/m vrij

l.defijter@uylenborch.nl

Juf Mirna Groeneveld

Leerkracht groep 7a

ma, di

m.groeneveld@uylenborch.nl

Juf Karlien Hijmering

Leerkracht groep 5

ma t/m do

k.hijmering@uylenborch.nl

Juf Wilna Koekkoek

Onderwijsassistente

ma, di, woe

w.koekkoek@uylenborch.nl

Juf Conny van der Kooij

Leerkracht groep 8 en 5 MR

ma, di, vr

c.vanderkooij@uylenborch.nl

Juf Carola ’t Lam

Intern begeleider

ma, do

c.tlam@uylenborch.nl

Juf Liesbeth van Middelkoop

Leerkracht groep 7a, leescoördinator

woe t/m vr

l.vanmiddelkoop@uylenborch.nl

Juf Jacqueline Rietveld

Leerkracht hulpklas, intern begeleider

di, woe, do

j.rietveld@uylenborch.nl

Juf Anita Ruiter

Leerkracht groep 6 en remedial teacher

do, vr

a.ruiter@uylenborch.nl

Juf Hennie Schermers

Directeur

ma, di, do, vr

directie@uylenborch.nl

Juf Loes Schouten

Leerkracht groep 1b/2b

ma t/m do

l.schouten@uylenborch.nl

Juf Ilse van Tilborg

Leerkracht groep 3 MT, ICT, Teamleider onderbouw

ma, di, do

i.vantilborg@uylenborch.nl

Juf Kim de Vries

Onderwijsassistente

di, do, vr

k.devries@uylenborch.nl

Juf Ingrid van Vuuren

Leerkracht groep 6, MT, MR, teamleider bovenbouw Teamleider bovenbouw

ma t/m vr

i.vanvuuren@uylenborch.nl

Juf Eva Wuijten

Leerkracht groep 1a/2a

ma t/m vr

e.wuijten@uylenborch.nl

Juf Hanny Zeijlmans van Emmichoven

Leerkracht groep 1a/2a, remedial teacher

wo, do, vr

h.zeijlmans@uylenborch.nl