Team

Ons team bestaat uit enthousiaste, gekwalificeerde leerkrachten en onderwijsondersteuners.

Op d’Uylenborch werken zowel fulltime als parttime leerkrachten. Voor vragen en opmerkingen over de dagelijkse gang van zaken in een groep of over uw kind, kunt u bij de leerkracht terecht.

Ook zijn er regelmatig studenten van de pabo op onze school aanwezig.  Zij verrichten, afhankelijk van hun studiejaar en onder verantwoordelijkheid van de groepsleerkracht, verschillende werkzaamheden bij ons op school.

Juf Mirjam van den Assem

Leerkracht groep 7

ma,di

mirjam.vandenassem@destroming.eu

Juf Anneke van Berchum

Leerkracht Leerwijs

di, woe, do

anneke.vanberchum@destroming.eu

Juf Renee van Drunen

Leerkracht Denkwijs, specialist hoogbegaafdheid, MR

ma, woe

renee.vandrunen@destroming.eu

Juf Lisa Verschuur

Leerkracht groep 4, eventmanager

ma, do, vr

lisa.verschuur@destroming.eu

Juf Karlien Hijmering

Leerkracht groep 8b, cultuurcoördinator

ma t/m wo

karlien.hijmering@destroming.eu

Juf Wilna Koekkoek

Onderwijsondersteuner

ma, di, woe

wilna.koekkoek@destroming.eu

Juf Conny van der Kooij

Leerkracht groep 6, MR

wo t/m vr

conny.vanderkooij@destroming.eu

Juf Carola ’t Lam

Intern begeleider bovenbouw

ma, do

carola.tlam@destroming.eu

Juf Liesbeth van Middelkoop

Leerkracht groep 7, leescoördinator

woe t/m vr

liesbeth.vanmiddelkoop@destroming.eu

Juf Janita Reuijl

Leerkracht groep 1b-2b

ma t/m vr

janita.reuijl@destroming.eu

Juf Diana de Ronde

Leerkracht groep 8a en 8b

ma, di, do, vr

diana.deronde@destroming.eu

Juf Anita Ruiter

Intern begeleider onderbouw

do

anita.ruiter@destroming.eu

Juf Hennie Schermers

Directeur

ma, woe, do

directie.uylenborch@destroming.eu

Juf Loes Schouten

Leerkracht groep 3, MR

ma t/m do

loes.schouten@destroming.eu

Juf Ilse van Tilborg

Leerkracht groep 5, Acadin, ICT coördinator Teamleider onderbouw

ma, do, vr

ilse.vantilborg@destroming.eu

Juf Kim de Vries

Onderwijsondersteuner

ma t/m vr

kim.devries@destroming.eu

Juf Ingrid van Vuuren

Leerkracht groep 8a, Teamleider bovenbouw

ma t/m vr

ingrid.vanvuuren@destroming.eu

Juf Inge Wemmenhove

Onderwijsondersteuner Leerwijs

wo, do

inge.wemmenhove@destroming.eu

Juf Laura Westing

Leerkracht groep 5

ma t/m do

laura.westing@destroming.eu

Juf Daniëlle aan de Wiel

Leerkracht groep 6

ma, di

danielle.aandewiel@destroming.eu

Juf Eva Wuijten

Leerkracht groep 1a/2a en 3, eventmanager

ma, di, woe, vr

eva.wuijten@destroming.eu

Juf Hanny Zeijlmans van Emmichoven

Leerkracht groep 1a/2a

wo, do, vr

hanny.zeijlmans@destroming.eu