Team

Het team van d’ Uylenborch bestaat uit een enthousiaste groep leerkrachten en onderwijsondersteuners
die zich door scholing ontwikkelt en met liefde lesgeeft aan alle kinderen.

Juf Lydia van Anrooy

Leerkracht Ontdekkersgroep, Remedial teacher groep 1-4

ma, di

l.vananrooy@uylenborch.nl

Juf Mirjam van den Assem

Leerkracht groep 3, ICT

woe t/m vrij

m.vandenassem@uylenborch.nl

Meester Harmen den Boer

Leerkracht groep 8b, ICT, MR

ma en woe t/m vrij

h.denboer@uylenborch.nl

Juf Lisa de Fijter

Leerkracht groep 7a

ma t/m vrij

l.defijter@uylenborch.nl

Juf Karlien Hijmering

Leerkracht groep 8a

di t/m vrij

k.hijmering@uylenborch.nl

Juf Wilna Koekkoek

Onderwijsassistente

ma, di, woe

w.koekkoek@uylenborch.nl

Juf Conny van der Kooij

Leerkracht groep 5a en 8a

do, vrij (5a) en ma (8a)

c.vanderkooij@uylenborch.nl

Juf Carola ’t Lam

Leerkracht groep 8b, IB

di (8b) en woe, do (IB)

c.tlam@uylenborch.nl

Juf Liesbeth van Middelkoop

Leerkracht groep 6, leescoördinator

ma t/m woe en vrij

l.vanmiddelkoop@uylenborch.nl

Juf Wendy van Ooijen

Directeur

ma t/m do

w.vanooijen@uylenborch.nl

Juf Marjolein Ouwerkerk

Leerkracht groep 1/2b, GMR

woe t/m di om de week

m.ouwerkerk@uylenborch.nl

Juf Esther Pierik

Onderwijsassistente

maandag, dinsdag en donderdag

e.pierik@uylenborch.nl

Juf Jacqueline Rietveld

Leerkracht hulpklas, IB

di, woe (hulpklas), do (IB)

j.rietveld@uylenborch.nl

Juf Anita Ruiter

Leerkracht groep 3

ma, di

a.ruiter@uylenborch.nl

Juf Loes Schouten

Leerkracht groep 4

ma t/m vrij

l.schouten@uylenborch.nl

Juf Ilse van Tilborg

Leerkracht hulp- en plusklas, MT, ICT, Teamleider onderbouw

woe t/m vrij

i.vantilborg@uylenborch.nl

Meester Johan de Visser

Leerkracht groep 5a en 6

ma t/m woe (5a) en do (6)

j.devisser@uylenborch.nl

Juf Kim de Vries

Onderwijsassistente

ma t/m vrij

k.devries@uylenborch.nl

Juf Ingrid van Vuuren

Leerkracht groep 5b/7b, MT, Teamleider bovenbouw

ma, di, do, vrij

i.vanvuuren@uylenborch.nl

Juf Eva Wuijten

Leerkracht groep 1/2a

ma t/m vrij

e.wuijten@uylenborch.nl

Juf Hanny Zeijlmans van Emmichoven

Leerkracht groep 1/2b

woe t/m di om de week

h.zeijlmans@uylenborch.nl